Jaki jest wiek twoich dzieci?

Urodziny to tak naprawdę tylko upamiętnienie pierwszego roku życia danej osoby, w niektórych przypadkach dosłownie pierwszego roku życia. Urodziny niemowląt obchodzone są częściej niż urodziny dorosłych, chociaż większość dorosłych będzie pamiętać swoje urodziny w którymś momencie swojego życia. Urodziny dorosłych są przeważnie obchodzone na przyjęciu tradycyjnym, prezentach urodzinowych, specjalnym rytuale przejścia lub celebracji specjalnej okazji.

Urodziny to także bardzo wielowiekowa tradycja i wiele rodzin obchodzi je w ramach rodzinnej tradycji. Zdecydowana większość młodych dorosłych obchodzi co najmniej jedno urodziny każdego roku.

Wiele rodzin kupuje swoim dzieciom „torty urodzinowe” na pierwsze urodziny, ponieważ zwyczajowo daje się dziecku na urodziny tort. W piekarni dostępnych jest wiele opcji, w tym owoce, czekolada, a nawet lody. Niektóre rodziny pieczą nawet „ciasto” od podstaw.

Niektórzy rodzice robią własny tort urodzinowy z czekolady i owoców, podczas gdy inni wolą kupować gotowe ciasto. Ciasto można ozdobić różnymi owocami i czekoladą. Niektórzy rodzice robią nawet swoim dzieciom „kwaśne„ słodkie ”ciasto. Dla tych, którzy chcą zrobić własne ciasto, w Internecie dostępnych jest wiele przepisów na ciasta.

Większość rodzin organizuje imprezy każdego rodzaju: formalne, półformalne i nieformalne; imprezy te mogą być organizowane dla młodszych dzieci, nastolatków i dorosłych. Te formalne często odbywają się w ciągu pierwszych dwóch dni urodzin dziecka. Przyjęcia półformalne odbywają się zwykle w ostatnie dwa dni urodzin dziecka. Na ogół są nieformalne, ale dzieci mogą nosić mundurek szkolny. Najczęstszą imprezą wśród dorosłych jest impreza nieformalna organizowana w dniu 18. urodzin dziecka.

Jeśli członek rodziny ma dziecko, ojciec lub matka mogą zrobić pierwszy tort urodzinowy dla swojego dziecka. Odbywa się to zwykle latem. Choć nie jest to konieczne, tradycyjnie wręczać urodzinowemu dziecku tort urodzinowy, zanim będzie miał pierwszy ząb. Rodzice najczęściej dodają ciasto owocowe dla niemowlęcia, ciasto czekoladowe dla starszego dziecka, a dla malucha inne cukierki lub słodycze.

Popularne artykuły urodzinowe dla dorosłych to biżuteria, koszulki, grawerowane ramki do zdjęć, zegarki i inne prezenty dla urodzinowego chłopca lub dziewczynki. Niemowlętom nie brakuje prezentów, chociaż większość rodziców decyduje się na urodziny dorosłych. prezenty dla kobiet i mężczyzn są zwykle podobne, ale kilka osób nadal wybiera specjalne zestawy prezentów urodzinowych, które zawierają jeden lub więcej unikalnych i drogich przedmiotów.

Przyjęcia urodzinowe odbywają się zwykle wieczorem, kiedy wszyscy śpią, ponieważ to najlepszy czas na świętowanie. Imprezy mogą również obejmować grilla, a wielu dorosłych będzie spożywać razem specjalne posiłki, chociaż niektórzy lubią zapraszać swoich przyjaciół do udziału w uroczystościach. Przyjęcia urodzinowe mogą składać się wyłącznie z gości urodzinowych.

Chociaż tradycyjne przyjęcia urodzinowe są zwykle organizowane przez rodziców, dostępne są inne opcje. Rodzice mogą ustawić prosty motyw urodzinowy swojego dziecka, na przykład „duży chłopiec i dziewczynka”, „pierwsze urodziny” lub „piąte urodziny”. Wybierając temat, musisz mieć pewność, że wydarzenie nie będzie kolidowało z żadną ważną okazją, jaką dziecko będzie miało w najbliższej przyszłości. Nie chcesz zepsuć wakacji imprezą, która odbywa się w okresie wakacyjnym. Jeśli znajomi dziecka mają własne dzieci, możesz poprosić ich o pomoc w zaplanowaniu przyjęcia dla dziecka.
życzenia na 18 urodziny

Do wyboru jest wiele imprez, takich jak wieczór panieński, druhna, baby shower, druhny, wieczór kawalerski, ukończenie szkoły, chrzciny, Boże Narodzenie, wesele, Wielkanoc itp. Imprezę należy zaplanować w okolicach urodzin osoby, którą planujesz. podaruj prezent, a także kolejne urodziny. Prezenty muszą być odpowiednie do okazji.

Jeśli dekorujesz miejsce na przyjęcie urodzinowe, wszystko powinieneś zaaranżować w pokoju dziecka. Jeśli w pomieszczeniu nie ma miejsca na ciasto, użyj go jako miejsca do przechowywania, dopóki nie będziesz go ponownie potrzebować.

Artykuły imprezowe należy kupować z wyprzedzeniem, aby dzieci mogły przyzwyczaić się do przygotowania się na przyjęcie. Robiąc zakupy, skonsultuj się z dzieckiem. Ważne jest, aby mieć kilka zabawek z wyprzedzeniem, abyś mógł zapewnić dziecku zajęcia przed właściwą imprezą, aby nie czuło się pominięte.