Najlepsze filmy 2014

Filmy są rozrywką docenianą przez każdego, zarówno przez starszych, jak również młodszych widzów. Oglądamy je na DVD, w telewizji, pobieramy odpłatnie z wirtualnej wypożyczalni DVD, jak również oglądamy je na bieżąco po premierze w Polsce, w kinach. Premiery filmów pojawiają się w Polsce bardzo różnie. Nie zawsze w tym samym czasie, jak premiery światowe. Każdego miesiąca w kinach mamy kilka pozycji filmowych, spośród, których z pewnością znajdzie się film dla każdego. Są filmy dla par, filmy dla najmłodszych, czy filmy na podstawie komiksów – ostatnio bardzo popularne. Jednakże samo wyjście do kina lub obejrzenie premiery w telewizji daje wiele satysfakcji, i radości.

Czy filmy z 2014 roku są warte uwagi?

Sezon na filmy roku 2014 jeszcze się nie skończył, a my możemy z pewnością przytoczyć kilka z lepszych. I tak też mamy szereg znakomitych filmów z 2013 roku, które mogły przerazić, rozśmieszyć, lub zniesmaczyć do granic możliwości i Filmy 2014 wyświetlane na ekranach kin. Mamy okazję w 2014 roku obejrzeć kolejną część Nawiązującą do Planety Małp – Ewolucję Planety Małp, Transformerów cz.4, Herkulesa (opowiadającego o półbogu, synu Zeusa, który utracił najbliższych i zmierza się z najtrudniejszymi zadaniami w celu ochrony ludzkości i samego siebie), czy wiele bajek dla dzieci w tym Gang Wiewiórka, albo Samoloty 2.

Coś dla dzieci i całej rodziny!

Pośród bajek i baśni dla dzieci, oraz typowych filmów familijnych roku 2014 znajdziemy filmy, które z pewnością warto jest obejrzeć. Chociażby takim filmem będzie film: Robaczki z zielonej doliny, Lego Przygoda – pełna humoru bajka, która opowiada bardzo prostą historię ludzika lego, który chciał być kimś więcej niż tylko wyrobnikiem w zamkniętym świecie Lego. Warto również zwrócić uwagę na film familijny – komedię Wykapany Ojciec – której kluczowym wątkiem są dzieci brata głównego bohatera, które usilnie odradza potomstwa, mając już w zasobie ich czwórkę. Oprócz wspomnianych filmów dla najmłodszych mamy również do obejrzenia mnóstwo innych na liście kinematografii tj. Samoloty 2, Wędrówki z Dinozaurami 3D, Muppety: Poza Prawem, albo Rio 2.

Czy faceci są potrzebni – film „Inna Kobieta”?

Film, którego premiera pojawiła się w kwietniu 2014 roku może zaskoczyć wiele osób swoim specyficznym humorem, nastawieniem obmyślających perfekcyjny plan kobiet względem jednego faceta, który myślał, że jest na tyle sprytny, żeby upiec na jednym ogniu wiele pieczeni, tym bardziej mając w domu piękną, choć z początku nieco zrezygnowaną żonę. Większość filmu oparta jest na opracowywaniu niezawodnego, opłacającego planu, gdzie kobieta może być górą, a facet choć skruszony może nawet zostać z niczym. W takiej roli czuje się znakomicie Leslie Man – rudowłosa piękność, Cameron Diaz – z pozoru słodka, ale silna kobieta, oraz Kate Upton – młoda dziewczyna, będąca trzecią z głównych bohaterek, którą uwiódł przystojny, elegancki i bogaty Mark King. Wcielają się w rolę skrzywdzonych, i nabieranych przez łasego na kobiece ciało faceta, którego przyszły los nie będzie wart takiej krzywdy. Leslie Man postanawia wraz z innymi kobietami dać porządną nauczkę za zdradę. Jest to film zarówno dla kobiet, jak również dla par. Komedia, którą warto zobaczyć.

Oczekiwania na półboga – Herkules

Choć film opiera się głównie na legendach, to jest z pewnością ciekawym sposobem na spędzenie miło czasu, na oglądaniu przygód głównego bohatera – syna Zeusa, z całą rodziną. Jest to z pewnością film lipca, tak jak Ewolucja Planety Małp czy Szef. Jest to historia Herkulesa, o którego dwunastu pracach mieliśmy okazję czytać już w podstawówkach, jak również o bogach odpowiadających zarówno za żywioły opanowujące marny glob, jak i za wszystko to, co otacza ludzi na ziemi, jak również, co czeka ich po śmierci. Wiele ciekawych scen walk, znakomite efekty specjalne, tudzież długa wędrówka bohatera, oraz niepowtarzalna przygoda, którą warto przeżyć w nowej odsłonie!

Thriller z 2014

„Non stop” to film z gatunku thriller w połączeniu z akcją. Tego typu filmy 2014 cieszą się sporą popularnością wśród widzów.

Obsada powinna zainteresować ze względu na kilka ciekawych nazwisk:
Liam Neeson – Bill Marks
Julianne Moore – Jen Summers
Lupita Nyong’o – Gwen
Michelle Dockery – Nancy
Bar Paly – Iris Marianne
Corey Stoll – Austin
Anson Mount – Jack Hammond

Agent federalny Bill Marks szczerze nienawidzi swojej pracy. Ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów latających liniami lotniczymi. Ten jednak nienawidzi latać samolotami a swoją pracę traktuje jak najgorszy koszmar z którego chciałby się obudzić. Ten lot ma być jednak całkowicie inny niż wszystkie odbyte do tej pory. Marks dostaje na swój prywatny zaszyfrowany numer wiadomość z żądaniem okupu w kwocie 150 milinów dolarów. Jeżeli żądanie nie zostanie spełnione co 20 minut ginąć będzie jeden spośród znajdujących się na pokładzie pasażerów. Agent federalny Marks na wysokości 13 000 metrów nad Atlantykiem musi się zmierzyć z nieuchwytnym przestępcą zanim ten zabije wszystkich 145 pasażerów. Czy zabójcy chodzi o otrzymanie okupu? A może gra toczy się o coś całkowicie innego? Coś czego nikt się tak naprawdę nie spodziewa…