Śmieszne zdjęcia

W Internecie roi się od memów, grafik i śmiesznych zdjęć wrzucanych przez internautów. Powstaje coraz więcej specyficznych stron internetowych gdzie można pośmiać się do bólu. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się tzw. „koreańscy mistrzowie Photoshopa”, którzy są w stanie przerobić każde zdjęcie tak, aby na naszej twarzy zaistniał uśmiech. Jeżeli dużo czasu spędzamy przy komputerze to warto od czasu do czasu oderwać się od pracy obejrzeć zdjęcia śmieszne i poprawić sobie nastrój na kolejne godziny pracy.

W Polsce bardzo dużym zainteresowanie cieszą się memy. Każdy internauta niejednokrotnie pewnie natkną się na śmieszne memy nawet jak sam nie wiedział co to takiego jest. Memy to powielane zdjęcia ze śmiesznymi obrazkami opatrzone dziwnymi napisami, które nie tylko śmieszą, ale również irytują. Elementem zmiennym w memach są tylko napisy, chociaż zdarzają się różne przeróbki memów. Memy znakomicie zapadają w nasza pamięć, nawet jak nie są bardzo śmieszne. Memy w Polsce w ostatnim czasie stały się wręcz fenomenem kulturowy. Każdy z Nasz kojarzy śmieszne zdjęcie kotka „co ja paczę”. Mało kto wie co w tym kotku jest tak naprawdę zabawnego, ale wywołuje on niesamowity uśmiech na naszej twarzy. Najważniejsze jest to, że mem kotka „co ja paczę” utkwił w pamięci wielu internautów a zdanie „co ja paczę” weszło na stałe do naszego języka. Oprócz wspomnianego już wcześniej kotka w Polsce najbardziej znane memy to: Morfeusz z Matrixa, Willy Wonka, szyderczy uśmiech Yao Minga, Cearal Guy, mina Baracka Obamy, Rage Comics i wiele innych. Memy są po to, aby poprawić nam humor i bardzo przyjemnie i miło je się ogląda.

Mistrz drugiego planu

W Polsce bardzo dużą popularnością cieszą się również śmieszne zdjęcia z cyklu „mistrz drugiego planu”. Są to specyficzne zdjęcia, w których w głównych rolach są osoby na drugim planie. Ludzie są naprawdę bardzo wredni. Najłatwiej się o tym przekonać robiąc zdjęcia. Istnieje spore ryzyko, że na naszym zdjęciu znajdzie się jakiś żartowniś, który zepsuje nam zdjęcie. Osoby które pokazują głupią minę, doprawiają rogi często na zdjęciach pojawiają się nieświadomie i te właśnie bawią Nas najbardziej.

W Internecie bawią Nas nie tylko śmieszne zdjęcia psów i kotów. Jak się okazało bardzo dużą popularnością cieszą się również przeróbki o klubach piłkarskich. Tutaj walka kibiców nie ma żadnych barier, wystarczy jedna wpadka w trakcie meczy i już można liczyć, na setki fotografii ze śmiesznymi komentarzami. Z racji niepowodzenia naszej reprezentacji w piłce nożnej, śmieszne zdjęcia na ich temat są najczęstsze i bawią znakomicie nie tylko kibiców.

Do nie tak dawna w Internecie można było znaleźć śmieszne zdjęcia z wpadkami gwiazd. Dzisiaj największą popularnością cieszą się wpadki zwykłych ludzi, którzy umieszczają swoje fotografie w serwisach internetowych, gdzie szybko zdobywają dużą popularność. Moda na śmieszne zdjęcia zmienia się bardzo szybo. To co bawi Nas dzisiaj za kilka miesięcy może nas totalnie żenować. Najważniejszy jest zdrowy uśmiech, a zdjęcia śmieszne pozwolą nam właśnie, aby zawitał on na naszej twarzy.