Suplementy Diety Producenci

Twój cel to

Producent naturalnych suplementów „Twój cel to” kieruje swoje produkty do wszystkich osób zainteresowanych dbaniem o wygląd wewnętrzny i zewnętrzny z wykorzystaniem naturalnej suplementacji. Marka kultywuje zdrowy styl życia przy jednoczesnym użyciu surowców wysokiej jakości. Pomaga zwiększać komfort psychiczny i fizyczny użytkowników i poprawiać ich ogólne samopoczucie. Oferta sklepu jest różnorodna – dostępne są produkty wzmacniające i odżywiające włosy, pomagające redukować tkankę tłuszczową, zapewniające dobry sen, czy wzbogacające dietę o witaminy przyczyniające się do ochrony kości i regeneracji tkanki łącznej. Co ciekawe, firma posiada wykwalifikowanych pracowników testujących i kontrolujących wszystkie wyroby.

Yango

Yango to polska firma, która powstała w 2014 roku z inicjatywy dwóch mężczyzn, którzy interesują się medycyną naturalną. Ich celem jest tworzenie najwyższej jakości suplementów diety opartych o w pełni naturalne składniki. Nazwa pochodzi z języka używanego na Filipinach i w dosłownych tłumaczeniu oznacza „ukłon”, gdyż, jak twierdzą założyciele, chcą aby firma była ukłonem w stronę natury. Tajemnicą wysokiej jakości produktów Yango są składniki pozyskiwane w miejscach ich naturalnego występowania. Firma wierzy, że tylko tam, gdzie rośliny te są w stanie rosnąć bez tworzenia im sztucznie optymalnych warunków, mogą uzyskać maksymalne właściwości, za które są cenione. Suplementy diety powstają na terenie Unii Europejskiej i są wolne od GMO, sztucznych dodatków i wypełniaczy. Produkty są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Wśród wysokiej jakości produktów Yango jest między innymi kolagen, krzem, bioflawonoidy cytrusowe czy taurynian magnezu. Produkty są tworzone z najwyższą dbałością o jakość, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Suplementy pakowane są w szklane buteleczki, które mogą zostać poddane recyklingowi, a także są w pełni obojętne chemicznie dla zawartości.

Sklep z suplementami diety: natureplace.pl

Wish

Wish Pharmaceutical tworzy wysokiej klasy suplementy diety, oraz witaminy. Produkty te powstają przy użyciu nowoczesnych technologii, z zastosowaniem najwyższej jakości składników. Suplementy diety tej firmy cechuje najwyższej możliwe stężenie substancji aktywnych dla zapewnienia optymalnego działania, a także składniki pochodzące z zaufanych źródeł. Produkty spełniają kryteria GMP, GHP oraz HACCP, a także są zgodne z normami unijnymi. Suplementy Wish są również w pełni ekologiczne, co potwierdza certyfikat BIO. Dzięki temu można mieć pewność, że suplementy diety powstały bez ingerencji jakichkolwiek substancji chemicznych. W ofercie Wish Pharmaceuticals znajdują się między innymi produkty stworzone z myślą o osobach aktywnych fizycznie, będących na diecie redukcyjnej, a także witaminy, które mogą stosować wszystkie osoby chcące w naturalny sposób zadbać o zdrowie. Wysoka jakość suplementów diety tej firmy pochodzi wyłącznie z natury.