Życzenia imieninowe

W ramach naszego serwisu internetowego zapewniamy dostęp do setek życzeń imieninowych. Stworzenie ciekawych życzeń imieninowych to często spory problem. Nasz serwis pozwala w krótkim czasie znaleźć właściwe życzenia na różne okazje. Zapewniamy zarówno śmieszne wierszyki, które doskonale nadają się na życzenia noworoczne kierowane do znajomych, jak też życzenia bożonarodzeniowe, czy oficjalne życzenia noworoczne, które można wysłać do rodziny, partnerów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym! Imieniny, to zaraz po urodzinach jedna z najbardziej lubianych tradycji a zarazem okazji do świętowania. Jest to obyczaj, który wywodzi się z chrześcijańskiego kultu świętych. Imiona nadawano zazwyczaj na cześć świętego, który dla rodziny, w której pojawiło się dziecko, miał szczególne znaczenie. Powszechnie wierzono, że dziecku dane będzie w życiu cieszyć się przymiotami i zaletami, za które ceniono świętego, po którym dziecku nadano imię. Nadanie dziecku imienia było też podstawą religijnych obrzędów – chrztu i bierzmowania. Co ciekawe w wielu kulturach imię dane dziecku przy urodzeniu zmieniano w późniejszym okresie na znak wejścia do grona dorosłych, podczas specjalnych rytuałów inicjacyjnych.

Życzenia imieninowe

Jeszcze całkiem niedawno, w dniu imienin organizowano huczne przyjęcia. Urodziny świętowały głównie dzieci i młodzież, dorośli zaś chętniej spotykali się właśnie z okazji imienin. Solenizanta z tej okazji odwiedzali (często bez zapowiedzi) i składali mu życzenia imieninowe nie tylko bliscy krewni, ale także i sąsiedzi, koledzy z pracy czy dalsi znajomi.

Ile maku w makowniku,
ile sera jest w serniku,
ile uszek w barszczu pływa,
ile ości miewa ryba.
Tyle słońca i słodyczy
– wiesz kto życzy.

Z okazji imienin, życzę Ci, aby udało Ci się wszystko co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.

Życzenia na imieniny

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy, życzy…

W dniu Twych imienin, życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochający ludzie.

W dniu Twoich imienin, gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

Imieniny życzenia

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę Tobie, abyś miała dobrze się w przyszłości, gdzie ktoś obdarzy Cię całą masą miłości.

Życzenia dla księdza

W dniu imienin życzymy księdzu:
-dużo zdrowia i radości
-Bożych łask i miłości
-Oddanych parafian i pomyślności.
Niech Bóg ma księdza i całą parafię w opiece w tym szczególnym dniu i przez cały rok,
Najszczersze życzenia składają wierni
Niech Bożego błogosławieństwa moc
Z księdzem pozostanie i każde marzenie spełni.

Imieninowe życzenia

Wiązankę przepięknych życzeń Imieninowych:
długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił,
powodzenia w pracy i całym życiu.
Spełnienia najskrytszych marzeń,
realizacji dobrych zamiarów i planów.
Pogody ducha, nadziei w lepszą przyszłość
oraz wszelkiej pomyślności
życzy …

W tym pięknym imieninowym dniu
szczere i serdeczne życzenia:
długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem.
Pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości.
Dni pełnych słońca i radości
oraz wszystkiego co najpiękniejsze
i najmilsze w życiu.
Życzy …

Mądre życzenia imieninowe

Z okazji Twoich imienin oraz urodzin składam szczere życzenia: bądź zawsze zdrowy, ciesz się życiem i bliskimi, niech ludzie się do Ciebie uśmiechają, a szczęście czy los niechaj Ci zawsze służy.

Z okazji imienin, życzę Ci wszystkiego tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego dobrego,
o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc – wszystkiego po trosze!

Na imieninowy prezent
nie chcę mówić zbyt wielu słów,
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
niechaj w życiu Twoim gości!

Z okazji imienin życzę Ci z całego serca:
– marzeń (żeby się zrealizowały)
– przyjaciół (żeby pamiętali)
– życia (żeby było kolorowe)
– miłości (żeby przyszła)
– szczęścia (żeby nie opuszczało)
– okularów (żeby były różowe)
– wakacji (by mogły trwać wiecznie)

Proste życzenia imieninowe

Odwagi oraz sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się niemożliwe,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
– jak fal, które pchają statek do przodu.

Wiele szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy.

Z okazji imienin życzę Tobie, aby udało Ci się wszystko, co sobie zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.

Życzę Ci cudownych dni,
pięknych chwil, cudownych pragnień, gwiazd w Twoich rękach i perełek w snach…

Piękne życzenia imieninowe

Wszystko co było Twoim wielkim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem lecz niech się zrealizuje w całości.

Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie nowym wyzwaniem, i powodem do dumy. Z całego serca życzy Tobie….

Uśmiech i szczęście niech w Twym sercu zawsze gości. Niech każdy poranek słońcem Ciebie wita tego życzy Ci z całego serca…

Minęło już tak wiele lat, a my ciągle za pan brat. Pozwól, ze życzenia imieninowe złożę, pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości

Imieniny życzenia imieninowe

Niech w dzień Twoich imienin świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.

Najpiękniejsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

Jak masz na imię ja bardzo dobrze wiem więc dziś życzenia imieninowe złożyć Ci chcę, mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.

Dziś obchodzisz urodziny oraz imieniny więc niech ziści Ci się sen w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.

Wierszyki imieninowe

W dniu tak zacnym i wspaniałym, życzę z całego serca, dużo zdrowia sto lat życia milion złoty do zdobycia, tego życzy Ci

Niech aniołek Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z przeciwnościami losu.

Radości, miłości, przyjemności, niewielkich odległości, przydatnych cech, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności w dniu imienin życzy…

Dziś dzień jest Twego imienia, więc te z serca przyjmij życzenia, niech w Twym sercu zawsze mieszka miłość, wiara i nadzieja.